Yeniden Geldim(k) (:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeniden Geldim(k) (:

|>>> işte böyle <<<| (:

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beyblade deki Japon Takımı ve Oyuncuları

YazarMesaj
DECONER

DECONER

Beyblade deki Japon Takımı ve Oyuncuları Empty
MesajKonu: Beyblade deki Japon Takımı ve Oyuncuları   Beyblade deki Japon Takımı ve Oyuncuları Icon_minitime27/6/2007, 09:36

Kai:Son derece piskopat bir çocuktur.Mavinin kendisine yakıstigini dusunur garip garip saldirilar uretir(nilyonlarca beybladele alevli ok atmak gibi..)2de 1 takım deistirir(japon takimi amerikan takimi cin takimi rusya takimi)beybladeside kendisi gibi bi gariptir oda mavidir ama oda 2de 1 renk deistirir ayrıca kai maclarda deliye doner her seyi son dakkaya birakir son dakkada utanmasa herifin beybladesini hakemin kafasına atar.....

Rei:Bu cocuk kendisine ozgu bir angutlugu vardir Macin ortasinda arkasini doner ve söyle der''BU MACI ALMALIYIM''duraygasi ikide bir sekil deistirir atak deistirir ve rei her kaybettigi mactan sonra bayılmayı cok sever(galiba)Yani bu cocuk az cok sakindir(kaiye kıyasla!)

Takaoo:buda cok artist bi cocuktur kendini bisey sanar herkeze imza dagitir maca geldimi b.ku yer(hemen hemen her zaman)ne zaman yenerim dese yenilir ne zaman yenilcem derse bi mucize olur ve yener(..)beybladesi manyaktır hem ejdarha oluyor hemde col,ates ve su firtinaları yaratıyor hep ayni kiyafeti giyer(ben bikardim)Buda kaiye kiyasla cok sakin bir cocuktur

Bilgic:Son derece zeki gorunmesine ragmen son derece gerizekalidir bir macta hep verilerle gider ve hep hata yapar verileri yanlis cikar beybladesi gerizekali bir yoneticisi olmasindan dolayı kafayi yemis ve ziplamaktadir hicbir saldiri yapamaz cunku kafasi bazmaz bu oyle psikopattir ki kaiyle yarisabilir

Max:Tam bir anakuzusu dur annesinin olmadıgı macta aglar son derece aptal,tipsizdir beyblade atisinde bile meymelet yoktur o beyblade nasi donuyor sasiyorum dogrusu....ve ayrica saci tam bir rezalettir

THE END

Beyblade deki Japon Takımı ve Oyuncuları
1 sayfadaki 1 sayfası